Kolekcja Fuzjon Kolekcja Awangarda wypożyczalnia sukien o nas kontakt

Suknie ślubne Warszawa

Suknie ślubne Warszawa - salony ślubne Polsanta - Suknie ślubne i moda ślubna

Suknie ślubne i przesądy

Według przesądów panna młoda nie powinna szyć swojej sukni własnoręcznie ani przeglądać się w lustrze w pełnym stroju ślubnym. Podobnie pan młody nie powinien przed ślubem oglądać panny młodej w sukni ślubnej. Suknie ślubne powinny być skrzętnie pilnowane, bo ich przymierzenie np. młodszą niezamężną siostrę panny młodej może oznaczać staropanieństwo dla niej samej a i przyszłemu związkowi panny młodej nie wróży najlepiej.


Suknie ślubne to dzieła sztuki

Suknie ślubne Polsanta - salon ślubny - moda ślubna

Nie ważne czy wierzy się w takie przesądy czy nie, suknie ślubne od wieków są elementem, który dopełnia ceremonię ślubną i nadaje jej niepowtarzalny charakter. Suknie oparte na delikatnych haftach, pełne motywów kwiatowych, delikatne gipiury, koronki de cal, orgadyny, tiule - każdy taki detal decyduje o niepowtarzalności kroju takiej sukni i nierzadko oddaje charakter osoby, która ją nosi.


Suknie ślubne a moda

Współczesne panny młode decydują się zarówno na suknie w stylu nowoczesnym (z delikatną linią i bardzo lekko zarysowanymi zdobieniami) jak i na zawsze popularne klasyczne modele (bogato zdobione motywami roślinnymi, z dużą ilością dodatków). Wybór może dużo powiedzieć zarówno o pannie młodej, jak i o charakterze jaki będzie miała ceremonia ślubna.


Suknie ślubne a sylwetka panny młodej

Suknie ślubne towarzyszące najważniejszym chwilom w życiu powinny z jednej strony podkreślać zalety urody panny młodej, a z drugiej nieco tuszować ewentualne mankamenty jej sylwetki. Skomponowanie stroju panny młodej i pana młodego może zmniejszyć zauważalność różnicy wzrostu pomiędzy narzeczonymi, odpowiednie zastosowanie wcięć i wysokość talii mogą wyszczuplić lub odwrotnie, poszerzyć optycznie, figurę panny młodej.
Salon ślubny - suknie ślubne Polsanta

ul. Jagiellońska 7
05-807 Podkowa Leśna
tel. 022 729-16-60


pon.-pt 11.00-19.00
sobota 10.00-14.00
hiszpańskie suknie ślubne
holenderskie suknie ślubne
francuskie suknie ślubne
włoskie suknie ślubne
suknie ślubne   |    Golden Collection   |    mapa dojazdowa   |    wypożyczalnia sukien   |   linki SERWISY PARTNERSKIE:
Moda na ślub / Ślub marzeń / suknie ślubne